BMW · Seria 3 · Seria 3 touring Facelift 2001 (2001-2005)

BMW Seria 3 330d touring

2.9na 5Cars-Data.com Score

Top 41% spośród 1356 modeli Wagon Diesel w tym przedziale cenowym.

KombiDieselManualnaRWDRok 2003G
204
Konie mechaniczne · 150 kW
7.6s
0–100 km/h
237
km/h prędkość maksymalna
6.8
l/100 km
213 500 zł
Cena katalogowa na premierę · 2003

BMW Seria 3 330d touring to kombi z silnikiem wysokoprężnym o mocy 204 KM (150 kW).

Zaktualizowano sie 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

BMW Seria 3 330d touring w skrócie

Osiągi

Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,6 s oraz osiąga prędkość maksymalną 237 km/h. Napęd realizowany jest jako napęd na tylną oś przez manualną skrzynię biegów.

Zużycie i zasięg

Zużycie wynosi 6,8 l/100 km w cyklu mieszanym, emisję CO₂ na poziomie 182 g/km.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 2003 w ramach generacji BMW Seria 3 touring Facelift 2001 (2001-2005), obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 87).

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring osiąga 204 KM (150 kW).

Jak szybko BMW Seria 3 330d touring przyspiesza od 0 do 100 km/h?

BMW Seria 3 330d touring przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7.6 sekund.

Jaka jest prędkość maksymalna BMW Seria 3 330d touring?

Prędkość maksymalna BMW Seria 3 330d touring wynosi 237 km/h.

Jakie jest zużycie paliwa BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring ma kombinowane zużycie paliwa 6.8 l/100 km.

Jakie są emisje CO₂ BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring emituje 182 g/km CO₂.

Jaką skrzynię biegów ma BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring jest wyposażony w skrzynię Manualna.

Czy BMW Seria 3 330d touring ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

BMW Seria 3 330d touring przekazuje moc przez napęd RWD.

Jaka jest pojemność silnika BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring ma silnik o pojemności 2,993 cm³ z 6 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring generuje 410 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował BMW Seria 3 330d touring?

BMW Seria 3 330d touring zadebiutował w 2003 roku.

Powiązane

Inne warianty w tej generacji

Przez generacje

Inne generacje BMW Seria 3