Strona główna/Honda/Civic/Civic/Honda Civic 1.4i S
Honda · Civic · Civic

Honda Civic 1.4i S

3.0na 5Cars-Data Score

Top 41% spośród 3925 modeli Hatchback Petrol w tym przedziale cenowym.

HatchbackBenzynaManualnaFWDRok 1996
90
Konie mechaniczne · 66 kW
13.1s
0–100 km/h
172
km/h prędkość maksymalna
7.0
l/100 km

Honda Civic 1.4i S to hatchback z silnikiem benzynowym o mocy 90 KM (66 kW).

Zaktualizowano cze 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

Osiągi

Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 13,1 s oraz osiąga prędkość maksymalną 172 km/h. Napęd realizowany jest jako napęd na przednią oś przez manualną skrzynię biegów.

Zużycie i zasięg

Zużycie wynosi 7 l/100 km w cyklu mieszanym.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 1996 w ramach generacji Honda Civic, obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 10).

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S osiąga 90 KM (66 kW).

Jak szybko Honda Civic 1.4i S przyspiesza od 0 do 100 km/h?

Honda Civic 1.4i S przyspiesza od 0 do 100 km/h w 13.1 sekund.

Jaka jest prędkość maksymalna Honda Civic 1.4i S?

Prędkość maksymalna Honda Civic 1.4i S wynosi 172 km/h.

Jakie jest zużycie paliwa Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S ma kombinowane zużycie paliwa 7.0 l/100 km.

Jaką skrzynię biegów ma Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S jest wyposażony w skrzynię Manualna.

Czy Honda Civic 1.4i S ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

Honda Civic 1.4i S przekazuje moc przez napęd FWD.

Jaka jest pojemność silnika Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S ma silnik o pojemności 1,396 cm³ z 4 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S generuje 117 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował Honda Civic 1.4i S?

Honda Civic 1.4i S zadebiutował w 1996 roku.