Hyundai Ioniq 5

Lata2021–obecnie
Generacje2
Łączna liczba wariantów34
Typy nadwoziSUV
PlatformaHyundai E-GMP
ProjektantLee Ji-hyeon
MontażSouth Korea: Ulsan · United States: Bryan County, Georgia · Indonesia: Cikarang, West Java · Singapore: Jurong · India: Chennai · Thailand: Samut Prakarn · Vietnam: Ninh Bình
NagrodyJapan Import Car of the Year (2022) · World Car of the Year (2022)

Hyundai Ioniq 5 to model SUV, produkowany 2021–obecnie, z 2 generacjami i 34 wariantami w bazie danych Cars-Data.com. Udokumentowane generacje to między innymi Ioniq 5 i Ioniq 5. Generacja Ioniq 5 jest najobszerniej udokumentowana, z 18 wariantami obejmującymi różne silniki, skrzynie biegów i poziomy wyposażenia. Każda strona wariantu zawiera pojemność silnika, moc w KM i kW, przyspieszenie 0–100 km/h, prędkość maksymalną, zużycie paliwa, emisję CO₂, wymiary i cenę katalogową przy wprowadzeniu na rynek.

Generacje · 2

Wybierz swoją Ioniq 5 generację.

Najważniejsze dane techniczne tego modeluNajwyższa prędkość maksymalnaNajlepsze średnie zużycieWymiaryZdolność holowniczaZasięg
Szybkie odpowiedzi
Ile generacji ma Hyundai Ioniq 5?

Hyundai Ioniq 5 ma 2 generacje z łącznie 34 wariantami w bazie danych Cars-Data.com. Każda generacja ma własną stronę ze wszystkimi wariantami, specyfikacjami silnika, danymi osiągów i wartościami zużycia paliwa.

W jakich latach był produkowany Hyundai Ioniq 5?

Hyundai Ioniq 5 jest produkowany 2021–obecnie. W tym okresie model ewoluował przez wiele generacji, każda wprowadzając nowe opcje silnikowe, style nadwozia i ulepszenia technologiczne.

Jaki typ nadwozia ma Hyundai Ioniq 5?

Hyundai Ioniq 5 jest dostępny jako SUV. Te style nadwozia odzwierciedlają różne pozycjonowanie rynkowe i zastosowania modelu przez całą jego historię produkcji.

Kalkulator kosztów

Ile by cię to naprawdę kosztowało?

27 865Szacowany koszt całkowity · €5573 rocznie
  • Amortyzacja18 855
  • Paliwo / energia3510
  • Ubezpieczenie3750
  • Serwis1750
  • Podatek drogowy0

To tylko szacunek — ubezpieczenie, serwis i podatek to wartości ogólne, nie oferta dla twojego samochodu lub kraju. Paliwo/energia wg średnich cen UE.

Wśród · SUV

Jak osiągi zmieniały się między generacjami

GeneracjaMoc0–100 km/hWariantyCenaWynik
Ioniq 52021–2024242 KM6,9 s18€46k–€65k★ 2.7
Ioniq 52024–obecnie248 KM7,3 s16€42k–€74k★ 3.0

Wyposażenie

Ioniq 5

Czy Hyundai Ioniq 5 ma Apple CarPlay?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma Android Auto?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma czujniki parkowania?
Standard (przednie i tylne)we wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma kamerę cofania?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma tempomat?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma wbudowaną nawigację?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma ISOFIX?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma asystenta pasa ruchu?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma Bluetooth?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Hyundai Ioniq 5 ma poduszkę powietrzną kierowcy?
Standardwe wszystkich wersjach