Strona główna/Nissan/Micra/Micra/Nissan Micra 1.4 Comfort
Nissan · Micra · Micra

Nissan Micra 1.4 Comfort

3.1na 5Cars-Data Score

Top 35% spośród 3925 modeli Hatchback Petrol w tym przedziale cenowym.

HatchbackBenzynaManualnaFWDRok 2000G
82
Konie mechaniczne · 60 kW
11.9s
0–100 km/h
170
km/h prędkość maksymalna
6.1
l/100 km

Nissan Micra 1.4 Comfort to hatchback z silnikiem benzynowym o mocy 82 KM (60 kW).

Zaktualizowano cze 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

Osiągi

Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11,9 s oraz osiąga prędkość maksymalną 170 km/h. Napęd realizowany jest jako napęd na przednią oś przez manualną skrzynię biegów.

Zużycie i zasięg

Zużycie wynosi 6,1 l/100 km w cyklu mieszanym, emisję CO₂ na poziomie 147 g/km.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 2000 w ramach generacji Nissan Micra, obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 12). To najmocniejszy wariant tej generacji, o najszybszym przyspieszeniu.

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort osiąga 82 KM (60 kW).

Jak szybko Nissan Micra 1.4 Comfort przyspiesza od 0 do 100 km/h?

Nissan Micra 1.4 Comfort przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11.9 sekund.

Jaka jest prędkość maksymalna Nissan Micra 1.4 Comfort?

Prędkość maksymalna Nissan Micra 1.4 Comfort wynosi 170 km/h.

Jakie jest zużycie paliwa Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort ma kombinowane zużycie paliwa 6.1 l/100 km.

Jakie są emisje CO₂ Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort emituje 147 g/km CO₂.

Jaką skrzynię biegów ma Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort jest wyposażony w skrzynię Manualna.

Czy Nissan Micra 1.4 Comfort ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

Nissan Micra 1.4 Comfort przekazuje moc przez napęd FWD.

Jaka jest pojemność silnika Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort ma silnik o pojemności 1,348 cm³ z 4 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort generuje 108 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował Nissan Micra 1.4 Comfort?

Nissan Micra 1.4 Comfort zadebiutował w 2000 roku.