Nissan Qashqai

Lata2007–obecnie
Generacje10
Łączna liczba wariantów418
Typy nadwoziSUV · Dostawczak
PlatformaRenault–Nissan C platform · Renault–Nissan CMF-CD platform · Nissan C platform
ProjektantDarryl Scriven, Masaki Aikawa and Patrick Reimer · Stefan Schwarz
MontażUnited Kingdom: Sunderland · Japan: Kanda, Fukuoka models only) · China: Xiangfan · Iran: Tehran · China: Wuhan, Hubei · Russia: Saint Petersburg · Japan: Fukuoka · China: Dalian
PoprzednikNissan Rogue Select
NastępcaJuke
Znany także jakoDualis (Japan, Australia, 2006–2013) · Qashqai Classic (China, 2023–2024) · Qashqai Glory (China, 2024–) · Rogue Sport (United States, 2017–2022) · Xiaoke (China)

Nissan Qashqai to model SUV i dostawczak, produkowany 2007–obecnie, z 10 generacjami i 418 wariantami w bazie danych Cars-Data.com. Udokumentowane generacje to między innymi Qashqai, Qashqai, Qashqai i Qashqai. Typy nadwozi w gamie Qashqai obejmują SUV i dostawczak, odzwierciedlając różne segmenty rynku w toku produkcji. Generacja Qashqai jest najobszerniej udokumentowana, z 92 wariantami obejmującymi różne silniki, skrzynie biegów i poziomy wyposażenia. Każda strona wariantu zawiera pojemność silnika, moc w KM i kW, przyspieszenie 0–100 km/h, prędkość maksymalną, zużycie paliwa, emisję CO₂, wymiary i cenę katalogową przy wprowadzeniu na rynek.

Generacje · 10

Wybierz swoją Qashqai generację.

Najważniejsze dane techniczne tego modeluNajwyższa prędkość maksymalnaNajlepsze średnie zużycieWymiaryZdolność holowniczaZasięg
Szybkie odpowiedzi
Ile generacji ma Nissan Qashqai?

Nissan Qashqai ma 10 generacji z łącznie 418 wariantami w bazie danych Cars-Data.com. Każda generacja ma własną stronę ze wszystkimi wariantami, specyfikacjami silnika, danymi osiągów i wartościami zużycia paliwa.

W jakich latach był produkowany Nissan Qashqai?

Nissan Qashqai jest produkowany 2007–obecnie. W tym okresie model ewoluował przez wiele generacji, każda wprowadzając nowe opcje silnikowe, style nadwozia i ulepszenia technologiczne.

Jaki typ nadwozia ma Nissan Qashqai?

Nissan Qashqai jest dostępny jako SUV, Dostawczak. Te style nadwozia odzwierciedlają różne pozycjonowanie rynkowe i zastosowania modelu przez całą jego historię produkcji.

Kalkulator kosztów

Ile by cię to naprawdę kosztowało?

36 058Szacowany koszt całkowity · €7212 rocznie
  • Amortyzacja17 208
  • Paliwo / energia10 500
  • Ubezpieczenie3750
  • Serwis3000
  • Podatek drogowy1600

To tylko szacunek — ubezpieczenie, serwis i podatek to wartości ogólne, nie oferta dla twojego samochodu lub kraju. Paliwo/energia wg średnich cen UE.

Nazwy regionalne · 5

Nissan Qashqai: nazwy według rynku

Ten model był sprzedawany pod różnymi nazwami na różnych rynkach — to samo auto, inny emblemat lub nazwa.

  • Dualis
    Japan, Australia
    2006–2013
  • Qashqai Classic
    China
    2023–2024
  • Qashqai Glory
    China
    2024–obecnie
  • Rogue Sport
    United States
    2017–2022
  • Xiaoke
    China
Wśród · SUV

Jak osiągi zmieniały się między generacjami

GeneracjaMoc0–100 km/hWariantyCenaWynik
Qashqai2007–2008139 KM11,1 s50€23k–€39k★ 3.1
Qashqai2008–2010136 KM11,1 s26€23k–€41k★ 3.0
Qashqai+22008–2010135 KM11,7 s23€25k–€44k★ 3.4
Qashqai+22010–2014132 KM11,6 s45€25k–€49k★ 3.9
Qashqai2010–2014131 KM11,1 s57€22k–€46k★ 3.6
Qashqai2014–2017126 KM10,9 s38€25k–€41k★ 3.8
Qashqai2017–2021136 KM10,6 s92€26k–€51k★ 4.0
Qashqai2021–2024154 KM9,3 s45€32k–€52k★ 4.0
Qashqai2024–obecnie154 KM8,9 s35€38k–€51k★ 3.3

Wyposażenie

Qashqai

Czy Nissan Qashqai ma Apple CarPlay?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma Android Auto?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma czujniki parkowania?
Standard (przednie i tylne)w 33 z 35 wersji
Czy Nissan Qashqai ma kamerę cofania?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma tempomat?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma wbudowaną nawigację?
Standardw 30 z 35 wersji
Czy Nissan Qashqai ma ISOFIX?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma asystenta pasa ruchu?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma Bluetooth?
Standardwe wszystkich wersjach
Czy Nissan Qashqai ma poduszkę powietrzną kierowcy?
Standardwe wszystkich wersjach