Bezpośrednie starcie

Alpine A110 vs Renault Alpine A610

Alpine A110 prowadzi w kategorii spalanie (6,8 l/100km vs 10,4 l/100km). Alpine A110 ma przewagę w kategorii 0–100 km/h (4,2 s vs 5,7 s). Alpine A110 zaczyna się od 371 000 zł, a Renault Alpine A610 od 332 800 zł.

Porównanie A110 Alpine A110 GT vs Alpine A610 Renault Alpine A610. Otwórz pełne porównanie, aby zmienić wersję →

Alpine A110 vs Renault Alpine A610 — kluczowe parametry
ParametrAlpine A110Renault Alpine A610
Moc300 KM250 KM
Moment obrotowy340 Nm350 Nm
0–100 km/h4,2 s5,7 s
Prędkość maksymalna260 km/h265 km/h
Zużycie6,8 l/100km10,4 l/100km
CO₂153 g/km
Cena371 000 zł332 800 zł
PaliwoPetrolPetrol

Wartości dotyczą reprezentatywnej wersji każdego modelu; najlepsza wartość w każdym wierszu jest wyróżniona.