Bezpośrednie starcie

Alpine A390 vs Genesis GV70

Alpine A390 prowadzi w kategorii 0–100 km/h (3,9 s vs 4,4 s). Genesis GV70 ma przewagę w kategorii moc (489 KM vs 469 KM). Alpine A390 zaczyna się od 331 500 zł, a Genesis GV70 od 275 600 zł.

Porównanie A390 Alpine A390 GTS vs GV70 Genesis GV70 Performance AWD Dual Motor Pure. Otwórz pełne porównanie, aby zmienić wersję →

Alpine A390 vs Genesis GV70 — kluczowe parametry
ParametrAlpine A390Genesis GV70
Moc469 KM489 KM
Moment obrotowy824 Nm700 Nm
0–100 km/h3,9 s4,4 s
Prędkość maksymalna220 km/h235 km/h
Zasięg elektryczny503 km479 km
Cena331 500 zł275 600 zł
PaliwoElectricElectric

Wartości dotyczą reprezentatywnej wersji każdego modelu; najlepsza wartość w każdym wierszu jest wyróżniona.

Alpine A390 vs Genesis GV70 | Cars-Data.com