Strona główna/Toyota/Corolla/Corolla/Toyota Corolla 1.3i Spirit
Toyota · Corolla · Corolla

Toyota Corolla 1.3i Spirit

3.2na 5Cars-Data Score

Top 28% spośród 3925 modeli Hatchback Petrol w tym przedziale cenowym.

HatchbackBenzynaManualnaFWDRok 1995
88
Konie mechaniczne · 65 kW
11.5s
0–100 km/h
175
km/h prędkość maksymalna
6.7
l/100 km

Toyota Corolla 1.3i Spirit to hatchback z silnikiem benzynowym o mocy 88 KM (65 kW).

Zaktualizowano cze 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

Osiągi

Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11,5 s oraz osiąga prędkość maksymalną 175 km/h. Napęd realizowany jest jako napęd na przednią oś przez manualną skrzynię biegów.

Zużycie i zasięg

Zużycie wynosi 6,7 l/100 km w cyklu mieszanym.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 1995 w ramach generacji Toyota Corolla, obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 15).

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit osiąga 88 KM (65 kW).

Jak szybko Toyota Corolla 1.3i Spirit przyspiesza od 0 do 100 km/h?

Toyota Corolla 1.3i Spirit przyspiesza od 0 do 100 km/h w 11.5 sekund.

Jaka jest prędkość maksymalna Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Prędkość maksymalna Toyota Corolla 1.3i Spirit wynosi 175 km/h.

Jakie jest zużycie paliwa Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit ma kombinowane zużycie paliwa 6.7 l/100 km.

Jaką skrzynię biegów ma Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit jest wyposażony w skrzynię Manualna.

Czy Toyota Corolla 1.3i Spirit ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

Toyota Corolla 1.3i Spirit przekazuje moc przez napęd FWD.

Jaka jest pojemność silnika Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit ma silnik o pojemności 1,332 cm³ z 4 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit generuje 111 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował Toyota Corolla 1.3i Spirit?

Toyota Corolla 1.3i Spirit zadebiutował w 1995 roku.

Przez generacje

Inne generacje Toyota Corolla