Strona główna/Volvo/240/240 Estate/Volvo 240 GLI 2.1 Estate
Volvo · 240 · 240 Estate

Volvo 240 GLI 2.1 Estate

3.5na 5Cars-Data Score

Top 11% spośród 2012 modeli Wagon Petrol w tym przedziale cenowym.

KombiBenzynaAutomatycznaRWDRok 1982
123
Konie mechaniczne · 90 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h prędkość maksymalna
-
l/100 km

Volvo 240 GLI 2.1 Estate to kombi z silnikiem benzynowym o mocy 123 KM (90 kW).

Zaktualizowano cze 2026 · Dane opracowane przez Cars-Data.com

Osiągi

Napęd realizowany jest jako napęd na tylną oś przez automatyczną skrzynię biegów.

Generacja i historia

Ten wariant zadebiutował w 1982 w ramach generacji Volvo 240 Estate, obok pozostałych wariantów tej generacji (łącznie 10).

Pełna specyfikacja techniczna — pojemność skokowa, typ skrzyni biegów, wymiary, masa i historyczna cena katalogowa — dostępna na stronie specyfikacji.

Szybkie odpowiedzi
Jaka jest moc silnika Volvo 240 GLI 2.1 Estate?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate osiąga 123 KM (90 kW).

Jaką skrzynię biegów ma Volvo 240 GLI 2.1 Estate?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate jest wyposażony w skrzynię Automatyczna.

Czy Volvo 240 GLI 2.1 Estate ma napęd przedni, tylny czy na cztery koła?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate przekazuje moc przez napęd RWD.

Jaka jest pojemność silnika Volvo 240 GLI 2.1 Estate?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate ma silnik o pojemności 2,127 cm³ z 4 cylindrami.

Jaki jest moment obrotowy Volvo 240 GLI 2.1 Estate?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate generuje 162 Nm momentu obrotowego.

Kiedy zadebiutował Volvo 240 GLI 2.1 Estate?

Volvo 240 GLI 2.1 Estate zadebiutował w 1982 roku.