Cupra Raval

Godine2026–danas
Generacije1
Ukupno varijanti9
Stilovi karoserijeHečbek
PlatformaMEB Entry
ДизајнерAlberto Torrecillas
МонтажаSpain: Martorell

Cupra Raval je hečbek model, proizveden 2026–danas, sa 1 generacijom i 9 varijanti u bazi podataka Cars-Data.com. Generacija Raval (2026-) je najobimnije dokumentovana, sa 9 varijanti koje pokrivaju različite motore, menjače i nivoe opreme. Svaka stranica varijante sadrži zapreminu motora, snagu u KS i kW, ubrzanje 0–100 km/h, maksimalnu brzinu, potrošnju goriva, emisije CO₂, dimenzije i katalošku cenu pri lansiranju.

Generacije · 1

Izaberite Raval generaciju.

Top specifikacije za ovaj modelMaks. maksimalna brzinaNajboljа prosečna potrošnjaDimenzijeKapacitet vučeDomet
Brzi odgovori
Koliko generacija ima Cupra Raval?

Cupra Raval ima 1 generacijom sa ukupno 9 varijanti u bazi podataka Cars-Data.com. Svaka generacija ima svoju stranicu sa svim varijantama, specifikacijama motora, podacima o performansama i vrednostima potrošnje.

Koje godine je proizvođen Cupra Raval?

Cupra Raval se proizvodi 2026–danas. Tokom ovog perioda model je evoluirao kroz više generacija, svaka donoseći nove opcije motora, stilove karoserije i tehnološke nadogradnje.

Koji tip karoserije je Cupra Raval?

Cupra Raval je dostupan kao Hečbek. Ovi stilovi karoserije odražavaju različita tržišna pozicioniranja i primene koje je model imao tokom istorije proizvodnje.

Kalkulator troškova

Koliko bi te ovo zaista koštalo?

21.178Procenjeni ukupan trošak · €4.236 godišnje
  • Amortizacija12.596
  • Gorivo / energija3.082
  • Osiguranje3.750
  • Održavanje1.750
  • Putarina0

Samo procena — osiguranje, održavanje i porez su generičke cifre, ne ponuda za vaš automobil ili zemlju. Gorivo/energija koriste prosečne cene EU.

Oprema

Raval (2026-)

Da li Cupra Raval ima Apple CarPlay?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima Android Auto?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima senzore za parkiranje?
Standardno (prednji i zadnji)na 7 od 9 verzija
Da li Cupra Raval ima kameru za vožnju unazad?
Standardnona 7 od 9 verzija
Da li Cupra Raval ima tempomat?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima ugrađenu navigaciju?
Standardnona 1 od 9 verzija
Da li Cupra Raval ima ISOFIX?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima asistent za držanje trake?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima Bluetooth?
Standardnona svim verzijama
Da li Cupra Raval ima vazdušni jastuk za vozača?
Standardnona svim verzijama