Početna/Ford/Sierra/Sierra (1987-1990)/Ford Sierra 2.0i Ghia
Ford · Sierra · Sierra (1987-1990)

Ford Sierra 2.0i Ghia

HečbekBenzinAutomatskiRWDGodina 1987
116
Konjske snage · 85 kW
-s
0–100 km/h
-
km/h maks. brzina
-
l/100 km

Ford Sierra 2.0i Ghia je hečbek sa benzinskim motorom koji razvija 116 KS (85 kW).

Ažurirano јун 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Performanse

Ima zadnji pogon preko automatskog menjača.

Generacija i istorija

Ova varijanta je predstavljena 1987. godine u okviru generacije Ford Sierra (1987-1990), uz još 35 varijanti ove generacije.

Kompletni tehnički podaci — radna zapremina, tip menjača, dimenzije, masa i istorijska kataloška cena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerski link

Kupuješ Ford Sierra? Proveri istoriju pre kupovine.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, krađa i zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izveštaju.

Stvarna kmOštećenjaKrađa / zaloga
17 znakova · izveštaj od 14€ · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Koja je snaga motora Ford Sierra 2.0i Ghia?

Ford Sierra 2.0i Ghia proizvodi 116 hp (85 kW).

Kakav menjač ima Ford Sierra 2.0i Ghia?

Ford Sierra 2.0i Ghia je opremljen sa Automatski menjačem.

Da li Ford Sierra 2.0i Ghia ima prednji, zadnji ili pogon na sva četiri točka?

Ford Sierra 2.0i Ghia prenosi snagu kroz RWD pogon.

Kolika je zapremina motora Ford Sierra 2.0i Ghia?

Ford Sierra 2.0i Ghia ima motor zapremine 1,993 cm³ sa 4 cilindra.

Koliki je obrtni moment Ford Sierra 2.0i Ghia?

Ford Sierra 2.0i Ghia proizvodi 160 Nm obrtnog momenta.

Kada je predstavljen Ford Sierra 2.0i Ghia?

Ford Sierra 2.0i Ghia je predstavljen 1987. godine.

Sledeći korak

Odlučio si se za Ford Sierra?

Pre potpisa proveri pravo vozilo: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike i pravni status.

Proveri istoriju VIN-a →
Partnerski link · izveštaj od 14€