Početna/Skoda/Superb/Superb 3T (2008-2013)/Skoda Superb 1.8 TSI Comfort
Skoda · Superb · Superb 3T (2008-2013)

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort

HečbekBenzinAutomatskiFWDGodina 2008E
160
Konjske snage · 118 kW
8.5s
0–100 km/h
220
km/h maks. brzina
7.1
l/100 km

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort je hečbek sa benzinskim motorom koji razvija 160 KS (118 kW).

Ažurirano јун 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 8,5 s i dostiže najveću brzinu od 220 km/h. Ima prednji pogon preko automatskog menjača.

Potrošnja i domet

Potrošnja iznosi 7,1 l/100 km kombinovano, emisiju CO₂ od 168 g/km.

Generacija i istorija

Ova varijanta je predstavljena 2008. godine u okviru generacije Skoda Superb 3T (2008-2013), uz još 104 varijanti ove generacije.

Kompletni tehnički podaci — radna zapremina, tip menjača, dimenzije, masa i istorijska kataloška cena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerski link

Kupuješ Skoda Superb? Proveri istoriju pre kupovine.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, krađa i zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izveštaju.

Stvarna kmOštećenjaKrađa / zaloga
17 znakova · izveštaj od 14€ · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Koja je snaga motora Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort proizvodi 160 hp (118 kW).

Koliko brzo Skoda Superb 1.8 TSI Comfort ubrzava od 0 do 100 km/h?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort ubrzava od 0 do 100 km/h za 8.5 sekundi.

Koja je maksimalna brzina Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Maksimalna brzina Skoda Superb 1.8 TSI Comfort je 220 km/h.

Koja je potrošnja goriva Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort ima kombinovanu potrošnju goriva od 7.1 l/100 km.

Koje su emisije CO₂ Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort emituje 168 g/km CO₂.

Kakav menjač ima Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort je opremljen sa Automatski menjačem.

Da li Skoda Superb 1.8 TSI Comfort ima prednji, zadnji ili pogon na sva četiri točka?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort prenosi snagu kroz FWD pogon.

Kolika je zapremina motora Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort ima motor zapremine 1,798 cm³ sa 4 cilindra.

Koliki je obrtni moment Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort proizvodi 250 Nm obrtnog momenta.

Kada je predstavljen Skoda Superb 1.8 TSI Comfort?

Skoda Superb 1.8 TSI Comfort je predstavljen 2008. godine.

Sledeći korak

Odlučio si se za Skoda Superb?

Pre potpisa proveri pravo vozilo: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike i pravni status.

Proveri istoriju VIN-a →
Partnerski link · izveštaj od 14€
Srodni

Ostale varijante u ovoj generaciji