Početna/Volkswagen/ID.3/ID.3 (2020-2023)/Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro
Volkswagen · ID.3 · ID.3 (2020-2023)

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro

HečbekElektričniAutomatskiRWDGodina 2021A
145
Konjske snage · 107 kW
9.6s
0–100 km/h
160
km/h maks. brzina
426
km Domet

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro je hečbek sa električnim pogonom koji razvija 145 KS (107 kW).

Ažurirano јун 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 9,6 s i dostiže najveću brzinu od 160 km/h. Ima zadnji pogon preko automatskog menjača.

Potrošnja i domet

58kWh 145hp Pro nudi domet od 426 km, kapacitet baterije od 58 kWh.

Generacija i istorija

Ova varijanta je predstavljena 2021. godine u okviru generacije Volkswagen ID.3 (2020-2023), uz još 20 varijanti ove generacije.

Kompletni tehnički podaci — radna zapremina, tip menjača, dimenzije, masa i istorijska kataloška cena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerski link

Kupuješ Volkswagen ID.3? Proveri istoriju pre kupovine.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, krađa i zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izveštaju.

Stvarna kmOštećenjaKrađa / zaloga
17 znakova · izveštaj od 14€ · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Koja je snaga motora Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro proizvodi 145 hp (107 kW).

Koliko brzo Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro ubrzava od 0 do 100 km/h?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro ubrzava od 0 do 100 km/h za 9.6 sekundi.

Koja je maksimalna brzina Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Maksimalna brzina Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro je 160 km/h.

Koji je električni domet Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro ima električni domet od 426 km.

Kakav menjač ima Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro je opremljen sa Automatski menjačem.

Da li Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro ima prednji, zadnji ili pogon na sva četiri točka?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je obrtni moment Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro proizvodi 275 Nm obrtnog momenta.

Kada je predstavljen Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro?

Volkswagen ID.3 58kWh 145hp Pro je predstavljen 2021. godine.

Sledeći korak

Odlučio si se za Volkswagen ID.3?

Pre potpisa proveri pravo vozilo: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike i pravni status.

Proveri istoriju VIN-a →
Partnerski link · izveštaj od 14€
Kroz generacije

Ostale generacije Volkswagen ID.3