Volkswagen · Polo · Polo Facelift 1999 (1999-2001)

Volkswagen Polo 1.0 Trendline

2.2od 5Cars-Data Score

Top 80% od 3.925 modela Hatchback Petrol u ovoj cenovnoj kategoriji.

HečbekBenzinManuelniFWDGodina 1999G
50
Konjske snage · 37 kW
18.4s
0–100 km/h
151
km/h maks. brzina
5.7
l/100 km

Volkswagen Polo 1.0 Trendline je hečbek sa benzinskim motorom koji razvija 50 KS (37 kW).

Ažurirano јун 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 18,4 s i dostiže najveću brzinu od 151 km/h. Ima prednji pogon preko manuelnog menjača.

Potrošnja i domet

Potrošnja iznosi 5,7 l/100 km kombinovano, emisiju CO₂ od 137 g/km.

Generacija i istorija

Ova varijanta je predstavljena 1999. godine u okviru generacije Volkswagen Polo Facelift 1999 (1999-2001), uz još 32 varijanti ove generacije.

Kompletni tehnički podaci — radna zapremina, tip menjača, dimenzije, masa i istorijska kataloška cena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerski link

Kupuješ Volkswagen Polo? Proveri istoriju pre kupovine.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, krađa i zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izveštaju.

Stvarna kmOštećenjaKrađa / zaloga
17 znakova · izveštaj od 14€ · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Koja je snaga motora Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline proizvodi 50 hp (37 kW).

Koliko brzo Volkswagen Polo 1.0 Trendline ubrzava od 0 do 100 km/h?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline ubrzava od 0 do 100 km/h za 18.4 sekundi.

Koja je maksimalna brzina Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Maksimalna brzina Volkswagen Polo 1.0 Trendline je 151 km/h.

Koja je potrošnja goriva Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline ima kombinovanu potrošnju goriva od 5.7 l/100 km.

Koje su emisije CO₂ Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline emituje 137 g/km CO₂.

Kakav menjač ima Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline je opremljen sa Manuelni menjačem.

Da li Volkswagen Polo 1.0 Trendline ima prednji, zadnji ili pogon na sva četiri točka?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline prenosi snagu kroz FWD pogon.

Kolika je zapremina motora Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline ima motor zapremine 999 cm³ sa 4 cilindra.

Koliki je obrtni moment Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline proizvodi 86 Nm obrtnog momenta.

Kada je predstavljen Volkswagen Polo 1.0 Trendline?

Volkswagen Polo 1.0 Trendline je predstavljen 1999. godine.

Sledeći korak

Odlučio si se za Volkswagen Polo?

Pre potpisa proveri pravo vozilo: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike i pravni status.

Proveri istoriju VIN-a →
Partnerski link · izveštaj od 14€
Srodni

Ostale varijante u ovoj generaciji