BMW · Серия 1 · 1-serie

BMW Серия 1 130i

2.6от 5Cars-Data.com Score

Топ 68% от 3912 модела Hatchback Petrol в тази ценова категория.

ХечбекБензинРъчна скоростна кутияRWDГодина 2007G
265
Конски сили · 195 kW
6.0s
0–100 km/h
250
км/ч максимална скорост
8.3
l/100 km
95 100 лв.
Каталожна цена при представяне · 2007

BMW Серия 1 130i е хечбек с бензинов двигател с мощност 265 к.с. (195 kW).

BMW Серия 1 130i накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 6 с и достига максимална скорост от 250 km/h. Разполага с задно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 8,3 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 199 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2007 г. като част от поколението BMW 1-serie и наред с още 87 версии от това поколение. Това е едновременно най-мощната версия и тази с най-бързо ускорение в това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този BMW Серия 1? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i развива 265 к.с. (195 kW).

Колко бързо BMW Серия 1 130i ускорява от 0 до 100 км/ч?

BMW Серия 1 130i ускорява от 0 до 100 км/ч за 6.0 секунди.

Каква е максималната скорост на BMW Серия 1 130i?

Максималната скорост на BMW Серия 1 130i е 250 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i има комбиниран разход на гориво от 8.3 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i отделя 199 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли BMW Серия 1 130i предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

BMW Серия 1 130i предава мощността чрез RWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i има двигател с обем 2,996 куб. см с 6 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i развива 315 Nm въртящ момент.

Кога беше представен BMW Серия 1 130i?

BMW Серия 1 130i беше представен през 2007 г.

Следваща стъпка

Избрахте BMW Серия 1?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
Свързани

Други версии в това поколение