Начало/Fiat/Croma/Croma/Fiat Croma Turbo i.e.
Fiat · Croma · Croma

Fiat Croma Turbo i.e.

3.5от 5Cars-Data.com Score

Топ 12% от 4028 модела Hatchback Petrol в тази ценова категория.

ХечбекБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 1986
155
Конски сили · 114 kW
7.8s
0–100 km/h
210
км/ч максимална скорост
8.2
l/100 km
45 700 лв.
Каталожна цена при представяне · 1986

Fiat Croma Turbo i.e. е хечбек с бензинов двигател с мощност 155 к.с. (114 kW).

Fiat Croma Turbo i.e. накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 7,8 с и достига максимална скорост от 210 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 8,2 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1986 г. като част от поколението Fiat Croma и наред с още 12 версии от това поколение. Това е едновременно най-мощната версия и тази с най-бързо ускорение в това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Fiat Croma? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. развива 155 к.с. (114 kW).

Колко бързо Fiat Croma Turbo i.e. ускорява от 0 до 100 км/ч?

Fiat Croma Turbo i.e. ускорява от 0 до 100 км/ч за 7.8 секунди.

Каква е максималната скорост на Fiat Croma Turbo i.e.?

Максималната скорост на Fiat Croma Turbo i.e. е 210 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. има комбиниран разход на гориво от 8.2 л/100 км.

Каква скоростна кутия има Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Fiat Croma Turbo i.e. предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Fiat Croma Turbo i.e. предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. има двигател с обем 1,995 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. развива 235 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. беше представен през 1986 г.

Следваща стъпка

Избрахте Fiat Croma?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Fiat Croma