Начало/Fisker/Ocean/Ocean/Fisker Ocean Extreme
Fisker · Ocean · Ocean

Fisker Ocean Extreme

2.9от 5Cars-Data.com Score

Топ 15% от 290 модела SUV Electric в тази ценова категория.

SUVЕлектрическиАвтоматична скоростна кутияAWDГодина 2023A
572
Конски сили · 421 kW
3.9s
0–100 km/h
205
км/ч максимална скорост
690
km Пробег
124 600 лв.
Каталожна цена при представяне · 2023

Fisker Ocean Extreme е suv с електрическо задвижване с мощност 572 к.с. (421 kW).

Fisker Ocean Extreme накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 3,9 с и достига максимална скорост от 205 km/h. Разполага с задвижване на четирите колела с автоматична скоростна кутия.

Разход и пробег

Extreme предлага пробег от 690 km, капацитет на батерията от 106 kWh.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2023 г. като част от поколението Fisker Ocean и наред с още 1 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Fisker Ocean? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Fisker Ocean Extreme?

Fisker Ocean Extreme развива 572 к.с. (421 kW).

Колко бързо Fisker Ocean Extreme ускорява от 0 до 100 км/ч?

Fisker Ocean Extreme ускорява от 0 до 100 км/ч за 3.9 секунди.

Каква е максималната скорост на Fisker Ocean Extreme?

Максималната скорост на Fisker Ocean Extreme е 205 км/ч.

Какъв е електрическият пробег на Fisker Ocean Extreme?

Fisker Ocean Extreme има електрически пробег от 690 км.

Каква скоростна кутия има Fisker Ocean Extreme?

Fisker Ocean Extreme е оборудван с Автоматична скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Fisker Ocean Extreme предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Fisker Ocean Extreme предава мощността чрез AWD задвижване.

Какъв е въртящият момент на Fisker Ocean Extreme?

Fisker Ocean Extreme развива 737 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Fisker Ocean Extreme?

Fisker Ocean Extreme беше представен през 2023 г.

Следваща стъпка

Избрахте Fisker Ocean?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €