Начало/Hyundai/i10/i10/Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive
Hyundai · i10 · i10

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive

3.4от 5Cars-Data.com Score

Топ 16% от 4028 модела Hatchback Petrol в тази ценова категория.

ХечбекБензинРъчна скоростна кутияFWDГодина 2012C
69
Конски сили · 51 kW
14.8s
0–100 km/h
149
км/ч максимална скорост
4.2
l/100 km
18 400 лв.
Каталожна цена при представяне · 2012

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive е хечбек с бензинов двигател с мощност 69 к.с. (51 kW).

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 14,8 с и достига максимална скорост от 149 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 4,2 l/100 km в комбиниран цикъл, емисии CO₂ от 99 g/km.

Поколение и история

Тази версия е представена през 2012 г. като част от поколението Hyundai i10 и наред с още 13 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Hyundai i10? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive развива 69 к.с. (51 kW).

Колко бързо Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive ускорява от 0 до 100 км/ч?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive ускорява от 0 до 100 км/ч за 14.8 секунди.

Каква е максималната скорост на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Максималната скорост на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive е 149 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive има комбиниран разход на гориво от 4.2 л/100 км.

Какви са емисиите CO₂ на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive отделя 99 г/км CO₂.

Каква скоростна кутия има Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive има двигател с обем 998 куб. см с 3 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive развива 95 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive?

Hyundai i10 1.0 Blue i-Drive беше представен през 2012 г.

Следваща стъпка

Избрахте Hyundai i10?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €