Начало/Renault/Mégane/Mégane/Renault Mégane RN 1.9 dT
Renault · Mégane · Mégane

Renault Mégane RN 1.9 dT

3.4от 5Cars-Data.com Score

Топ 19% от 1671 модела Hatchback Diesel в тази ценова категория.

ХечбекДизелРъчна скоростна кутияFWDГодина 1996
95
Конски сили · 70 kW
12.3s
0–100 km/h
180
км/ч максимална скорост
6.0
l/100 km
35 300 лв.
Каталожна цена при представяне · 1996

Renault Mégane RN 1.9 dT е хечбек с дизелов двигател с мощност 95 к.с. (70 kW).

Renault Mégane RN 1.9 dT накратко

Динамика

Ускорява от 0 до 100 km/h за 12,3 с и достига максимална скорост от 180 km/h. Разполага с предно задвижване с ръчна скоростна кутия.

Разход и пробег

Разходът е 6 l/100 km в комбиниран цикъл.

Поколение и история

Тази версия е представена през 1996 г. като част от поколението Renault Mégane и наред с още 15 версии от това поколение.

Пълните технически характеристики — работен обем на двигателя, тип на скоростната кутия, размери, маса и историческа каталожна цена — са достъпни на страницата със спецификации.

Партньорска връзка

Купувате този Renault Mégane? Първо проверете историята му.

Реален пробег, скрити повреди, статус за кражба/залог, брой собственици — всичко в един доклад.

Реален пробегПовредаКражба / залог
17 знака · доклад от 14 € · резултат за ~2 мин
Бързи отговори
Каква е мощността на двигателя на Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT развива 95 к.с. (70 kW).

Колко бързо Renault Mégane RN 1.9 dT ускорява от 0 до 100 км/ч?

Renault Mégane RN 1.9 dT ускорява от 0 до 100 км/ч за 12.3 секунди.

Каква е максималната скорост на Renault Mégane RN 1.9 dT?

Максималната скорост на Renault Mégane RN 1.9 dT е 180 км/ч.

Какъв е разходът на гориво на Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT има комбиниран разход на гориво от 6.0 л/100 км.

Каква скоростна кутия има Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT е оборудван с Ръчна скоростна кутия скоростна кутия.

Има ли Renault Mégane RN 1.9 dT предно, задно задвижване или задвижване на четирите колела?

Renault Mégane RN 1.9 dT предава мощността чрез FWD задвижване.

Какъв е обемът на двигателя на Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT има двигател с обем 1,870 куб. см с 4 цилиндъра.

Какъв е въртящият момент на Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT развива 176 Nm въртящ момент.

Кога беше представен Renault Mégane RN 1.9 dT?

Renault Mégane RN 1.9 dT беше представен през 1996 г.

Следваща стъпка

Избрахте Renault Mégane?

Преди да подпишете, проверете конкретния автомобил: повреди, реален пробег, собственици, правен статус.

Провери историята на VIN →
Партньорска връзка · доклад от 14 €
През поколенията

Други поколения Renault Mégane