Chevrolet · Volt · Volt (2011-2014)

Chevrolet Volt LTZ

2.5z 5Cars-Data.com Score

Top 50% z 23 modelů Hatchback Elektro/Benzine v této cenové kategorii.

HatchbackElektro/BenzineAutomatickáFWDRok 2011A
86
Koně · 63 kW
9.0s
0–100 km/h
160
km/h maximální rychlost
80
km Dojezd
1 014 900 Kč
Katalogová cena při uvedení · 2011

Chevrolet Volt LTZ je hatchback o výkonu 86 k (63 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

Chevrolet Volt LTZ ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 9 s a dosahuje maximální rychlosti 160 km/h. Vůz má pohon předních kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

LTZ nabízí dojezd 80 km, kapacitu baterie 16 kWh, spotřebu 1,2 kWh/100 km.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2011 v rámci generace Chevrolet Volt (2011-2014), vedle ostatních variant této generace (celkem 2).

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento Chevrolet Volt? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ dosahuje výkonu 86 hp (63 kW).

Jak rychle Chevrolet Volt LTZ zrychluje z 0 na 100 km/h?

Chevrolet Volt LTZ zrychluje z 0 na 100 km/h za 9.0 sekund.

Jaká je maximální rychlost Chevrolet Volt LTZ?

Maximální rychlost Chevrolet Volt LTZ je 160 km/h.

Jaký je elektrický dojezd Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ má elektrický dojezd 80 km.

Jaké jsou emise CO₂ Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ emituje 27 g/km CO₂.

Jakou převodovku má Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ je vybaven Automatická převodovkou.

Má Chevrolet Volt LTZ pohon předních, zadních nebo všech kol?

Chevrolet Volt LTZ přenáší výkon přes pohon FWD.

Jaký je objem motoru Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ má motor o objemu 1,398 cm³ s 4 válci.

Jaký je točivý moment Chevrolet Volt LTZ?

Chevrolet Volt LTZ produkuje 130 Nm točivého momentu.

Kdy byl Chevrolet Volt LTZ představen?

Chevrolet Volt LTZ byl představen v roce 2011.

Další krok

Vybrali jste si Chevrolet Volt?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €