Domů/MG/4/4 (2022-2026)/MG 4 Long Range X-Power
MG · 4 · 4 (2022-2026)

MG 4 Long Range X-Power

2.7z 5Cars-Data.com Score

Top 31% z 135 modelů Hatchback Electric v této cenové kategorii.

HatchbackElektromobilAutomatickáRWDRok 2023A
435
Koně · 320 kW
3.8s
0–100 km/h
200
km/h maximální rychlost
385
km Dojezd
1 063 900 Kč
Katalogová cena při uvedení · 2023

MG 4 Long Range X-Power je hatchback s elektrickým pohonem o výkonu 435 k (320 kW).

Aktualizováno srpen 2026 · Data spravuje Cars-Data.com

MG 4 Long Range X-Power ve zkratce

Výkony

Zrychlí z 0 na 100 km/h za 3,8 s a dosahuje maximální rychlosti 200 km/h. Vůz má pohon zadních kol s automatickou převodovkou.

Spotřeba a dojezd

Long Range X-Power nabízí dojezd 385 km, kapacitu baterie 61,7 kWh.

Generace a historie

Tato varianta byla představena v roce 2023 v rámci generace MG 4 (2022-2026), vedle ostatních variant této generace (celkem 4). Je to nejvýkonnější varianta této generace s nejrychlejším zrychlením.

Kompletní technické údaje — objem motoru, typ převodovky, rozměry, hmotnost a historická katalogová cena — najdete na stránce se specifikacemi.

Affiliate odkaz

Kupujete tento MG 4? Zkontrolujte nejdřív jeho historii.

Skutečný nájezd, skryté poškození, stav odcizení/zástavy, počet majitelů — vše v jedné zprávě.

Skutečný nájezdPoškozeníOdcizení / zástava
17 znaků · zpráva od 14 € · výsledek do ~2 min
Rychlé odpovědi
Jaký je výkon motoru MG 4 Long Range X-Power?

MG 4 Long Range X-Power dosahuje výkonu 435 hp (320 kW).

Jak rychle MG 4 Long Range X-Power zrychluje z 0 na 100 km/h?

MG 4 Long Range X-Power zrychluje z 0 na 100 km/h za 3.8 sekund.

Jaká je maximální rychlost MG 4 Long Range X-Power?

Maximální rychlost MG 4 Long Range X-Power je 200 km/h.

Jaký je elektrický dojezd MG 4 Long Range X-Power?

MG 4 Long Range X-Power má elektrický dojezd 385 km.

Jakou převodovku má MG 4 Long Range X-Power?

MG 4 Long Range X-Power je vybaven Automatická převodovkou.

Má MG 4 Long Range X-Power pohon předních, zadních nebo všech kol?

MG 4 Long Range X-Power přenáší výkon přes pohon RWD.

Jaký je točivý moment MG 4 Long Range X-Power?

MG 4 Long Range X-Power produkuje 600 Nm točivého momentu.

Kdy byl MG 4 Long Range X-Power představen?

MG 4 Long Range X-Power byl představen v roce 2023.

Další krok

Vybrali jste si MG 4?

Než podepíšete, zkontrolujte konkrétní auto: poškození, skutečný nájezd, majitele, právní stav.

Zkontrolovat historii VIN →
Affiliate odkaz · zpráva od 14 €
Napříč generacemi

Další generace MG 4