Αρχική/Opel/Mokka/Mokka B (2020-2024)/Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS
Opel · Mokka · Mokka B (2020-2024)

Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS

3.2στα 5Cars-Data.com Score

Κορυφαίο 29% από 1.284 μοντέλα SUV Petrol σε αυτή την κατηγορία τιμής.

SUVΒενζίνηΑυτόματοFWDΈτος 2023C
130
Ίπποι δύναμης · 96 kW
9.2s
0–100 km/h
200
km/h μέγιστη ταχύτητα
5.9
l/100 km
36.250 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 2023

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS είναι ένα suv με βενζινοκινητήρα που αποδίδει 130 ίππους (96 kW).

Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS με μια ματιά

Επιδόσεις

Επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 9,2 s και φτάνει τελική ταχύτητα 200 km/h. Διαθέτει εμπρόσθια κίνηση μέσω αυτόματου κιβωτίου ταχυτήτων.

Κατανάλωση & αυτονομία

Η κατανάλωση διαμορφώνεται στα 5,9 l/100 km μικτός, εκπομπές CO₂ 132 g/km.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 2023 ως μέρος της γενιάς Opel Mokka B (2020-2024), μαζί με άλλες 35 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Opel Mokka; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS αποδίδει 130 hp (96 kW).

Πόσο γρήγορα επιταχύνει το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS από 0 στα 100 km/h;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 9.2 δευτερόλεπτα.

Ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Η μέγιστη ταχύτητα του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS είναι 200 km/h.

Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS έχει συνδυασμένη κατανάλωση καυσίμου 5.9 l/100 km.

Ποιες είναι οι εκπομπές CO₂ του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS εκπέμπει 132 g/km CO₂.

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Αυτόματο.

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης FWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS έχει κινητήρα 1,199 cc με 3 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS παράγει 230 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS;

Το Opel Mokka 1.2 Turbo 130hp GS λανσαρίστηκε το 2023.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Opel Mokka;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €
Σχετικά

Άλλες παραλλαγές στη γενιά αυτή