Αρχική/Opel/Mokka/Mokka B (2020-2024)/Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line
Opel · Mokka · Mokka B (2020-2024)

Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line

3.3στα 5Cars-Data.com Score

Κορυφαίο 32% από 969 μοντέλα SUV Diesel σε αυτή την κατηγορία τιμής.

SUVΠετρέλαιοΜηχανικόFWDΈτος 2020C
110
Ίπποι δύναμης · 81 kW
10.8s
0–100 km/h
190
km/h μέγιστη ταχύτητα
4.5
l/100 km
35.500 €
Τιμή καταλόγου στην κυκλοφορία · 2020

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line είναι ένα suv με πετρελαιοκινητήρα που αποδίδει 110 ίππους (81 kW).

Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line με μια ματιά

Επιδόσεις

Επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 10,8 s και φτάνει τελική ταχύτητα 190 km/h. Διαθέτει εμπρόσθια κίνηση μέσω χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων.

Κατανάλωση & αυτονομία

Η κατανάλωση διαμορφώνεται στα 4,5 l/100 km μικτός, εκπομπές CO₂ 117 g/km.

Γενιά & ιστορικό

Αυτή η έκδοση παρουσιάστηκε το 2020 ως μέρος της γενιάς Opel Mokka B (2020-2024), μαζί με άλλες 35 εκδόσεις αυτής της γενιάς.

Πλήρη τεχνικά χαρακτηριστικά — κυβισμός, τύπος κιβωτίου, διαστάσεις, βάρος και ιστορική τιμή καταλόγου — διαθέσιμα στη σελίδα προδιαγραφών.

Σύνδεσμος συνεργάτη

Αγοράζετε αυτό το Opel Mokka; Ελέγξτε πρώτα το ιστορικό του.

Πραγματικά χιλιόμετρα, κρυφές ζημιές, κλοπή/βάρη, αριθμός ιδιοκτητών — όλα σε μία αναφορά.

Πραγματικά χιλιόμετραΖημιέςΚλοπή / βάρη
17 χαρακτήρες · αναφορά από 14 € · αποτέλεσμα σε ~2 λεπτά
Γρήγορες απαντήσεις
Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line αποδίδει 110 hp (81 kW).

Πόσο γρήγορα επιταχύνει το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line από 0 στα 100 km/h;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line επιταχύνει από 0 στα 100 km/h σε 10.8 δευτερόλεπτα.

Ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Η μέγιστη ταχύτητα του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line είναι 190 km/h.

Ποια είναι η κατανάλωση καυσίμου του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line έχει συνδυασμένη κατανάλωση καυσίμου 4.5 l/100 km.

Ποιες είναι οι εκπομπές CO₂ του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line εκπέμπει 117 g/km CO₂.

Τι κιβώτιο ταχυτήτων έχει το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line είναι εξοπλισμένο με κιβώτιο Μηχανικό.

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line έχει εμπρόσθια, οπίσθια ή τετρακίνηση;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line μεταφέρει την ισχύ μέσω της κίνησης FWD.

Πόσο μεγάλος είναι ο κινητήρας του Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line έχει κινητήρα 1,499 cc με 4 κυλίνδρους.

Πόση ροπή έχει το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line παράγει 250 Nm ροπής.

Πότε λανσαρίστηκε το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line;

Το Opel Mokka 1.5 Diesel GS Line λανσαρίστηκε το 2020.

Επόμενο βήμα

Επιλέξατε το Opel Mokka;

Πριν υπογράψετε, ελέγξτε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο: ζημιές, πραγματικά χιλιόμετρα, ιδιοκτήτες, νομικό καθεστώς.

Έλεγχος ιστορικού VIN →
Σύνδεσμος συνεργάτη · αναφορά από 14 €
Σχετικά

Άλλες παραλλαγές στη γενιά αυτή