BMW · Serija 1 · Serija 1 Facelift 2015 (2015-2019)

BMW Serija 1 120d

3.8od 5Cars-Data.com Score

Top 4% od 1.655 modela Hatchback Diesel u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackDizelAutomatski mjenjačRWDGodina 2015G
190
Konjske snage · 140 kW
7.0s
0–100 km/h
228
km/h najveća brzina
4.5
l/100 km
45.215 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2015

BMW Serija 1 120d je hatchback s dizelskim motorom koji razvija 190 KS (140 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

BMW Serija 1 120d na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 7 s i postiže najveću brzinu od 228 km/h. Ima stražnji pogon s automatskim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 4,5 l/100 km kombinirano, emisije CO₂ od 103 g/km.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2015. godine u sklopu generacije BMW Serija 1 Facelift 2015 (2015-2019), uz još 53 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj BMW Serija 1? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d razvija snagu od 190 KS (140 kW).

Koliko brzo BMW Serija 1 120d ubrzava od 0 do 100 km/h?

BMW Serija 1 120d ubrzava od 0 do 100 km/h za 7.0 sekundi.

Kolika je najveća brzina BMW Serija 1 120d?

Najveća brzina BMW Serija 1 120d iznosi 228 km/h.

Kolika je potrošnja goriva BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d ima kombiniranu potrošnju goriva od 4.5 l/100 km.

Kolike su emisije CO₂ BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d ispušta 103 g/km CO₂.

Kakav mjenjač ima BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d opremljen je mjenjačem tipa Automatski mjenjač.

Ima li BMW Serija 1 120d prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

BMW Serija 1 120d prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je obujam motora BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d ima motor obujma 1,995 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment BMW Serija 1 120d?

BMW Serija 1 120d razvija 400 Nm okretnog momenta.

Kada je BMW Serija 1 120d predstavljen?

BMW Serija 1 120d predstavljen je 2015.

Sljedeći korak

Odabrali ste BMW Serija 1?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Povezano

Ostale verzije u ovoj generaciji