BMW · Serija 2 · Serija 2 Coupé F22 (2014-2017)

BMW Serija 2 218d Coupé

3.9od 5Cars-Data.com Score

Top 3% od 175 modela Coupe Diesel u ovoj cjenovnoj kategoriji.

KupeDizelRučni mjenjačRWDGodina 2015E
150
Konjske snage · 110 kW
8.4s
0–100 km/h
213
km/h najveća brzina
4.0
l/100 km
38.100 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 2015

BMW Serija 2 218d Coupé je kupe s dizelskim motorom koji razvija 150 KS (110 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

BMW Serija 2 218d Coupé na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 8,4 s i postiže najveću brzinu od 213 km/h. Ima stražnji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 4 l/100 km kombinirano, emisije CO₂ od 106 g/km.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 2015. godine u sklopu generacije BMW Serija 2 Coupé F22 (2014-2017), uz još 67 izvedbi ove generacije.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj BMW Serija 2? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé razvija snagu od 150 KS (110 kW).

Koliko brzo BMW Serija 2 218d Coupé ubrzava od 0 do 100 km/h?

BMW Serija 2 218d Coupé ubrzava od 0 do 100 km/h za 8.4 sekundi.

Kolika je najveća brzina BMW Serija 2 218d Coupé?

Najveća brzina BMW Serija 2 218d Coupé iznosi 213 km/h.

Kolika je potrošnja goriva BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé ima kombiniranu potrošnju goriva od 4.0 l/100 km.

Kolike su emisije CO₂ BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé ispušta 106 g/km CO₂.

Kakav mjenjač ima BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li BMW Serija 2 218d Coupé prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

BMW Serija 2 218d Coupé prenosi snagu kroz RWD pogon.

Koliki je obujam motora BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé ima motor obujma 1,995 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment BMW Serija 2 218d Coupé?

BMW Serija 2 218d Coupé razvija 320 Nm okretnog momenta.

Kada je BMW Serija 2 218d Coupé predstavljen?

BMW Serija 2 218d Coupé predstavljen je 2015.

Sljedeći korak

Odabrali ste BMW Serija 2?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €
Povezano

Ostale verzije u ovoj generaciji