Početna/Fiat/Croma/Croma/Fiat Croma Turbo i.e.
Fiat · Croma · Croma

Fiat Croma Turbo i.e.

3.5od 5Cars-Data.com Score

Top 12% od 4.028 modela Hatchback Petrol u ovoj cjenovnoj kategoriji.

HatchbackBenzinRučni mjenjačFWDGodina 1986
155
Konjske snage · 114 kW
7.8s
0–100 km/h
210
km/h najveća brzina
8.2
l/100 km
23.320 €
Kataloška cijena pri lansiranju · 1986

Fiat Croma Turbo i.e. je hatchback s benzinskim motorom koji razvija 155 KS (114 kW).

Ažurirano kol 2026. · Podatke uređuje Cars-Data.com

Fiat Croma Turbo i.e. na prvi pogled

Performanse

Ubrzava od 0 do 100 km/h za 7,8 s i postiže najveću brzinu od 210 km/h. Ima prednji pogon s ručnim mjenjačem.

Potrošnja i doseg

Potrošnja iznosi 8,2 l/100 km kombinirano.

Generacija i povijest

Ova izvedba predstavljena je 1986. godine u sklopu generacije Fiat Croma, uz još 12 izvedbi ove generacije. To je najsnažnija izvedba ove generacije, s najbržim ubrzanjem.

Potpuni tehnički podaci — radni obujam motora, vrsta mjenjača, dimenzije, masa i povijesna kataloška cijena — dostupni su na stranici sa specifikacijama.

Partnerska poveznica

Kupujete ovaj Fiat Croma? Najprije provjerite njegovu povijest.

Stvarna kilometraža, skrivena oštećenja, status krađe/zaloga, broj vlasnika — sve u jednom izvješću.

Stvarna kilometražaOštećenjeKrađa / založno pravo
17 znakova · izvješće od 14 € · rezultat za ~2 min
Brzi odgovori
Kolika je snaga motora Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. razvija snagu od 155 KS (114 kW).

Koliko brzo Fiat Croma Turbo i.e. ubrzava od 0 do 100 km/h?

Fiat Croma Turbo i.e. ubrzava od 0 do 100 km/h za 7.8 sekundi.

Kolika je najveća brzina Fiat Croma Turbo i.e.?

Najveća brzina Fiat Croma Turbo i.e. iznosi 210 km/h.

Kolika je potrošnja goriva Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. ima kombiniranu potrošnju goriva od 8.2 l/100 km.

Kakav mjenjač ima Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. opremljen je mjenjačem tipa Ručni mjenjač.

Ima li Fiat Croma Turbo i.e. prednji, stražnji pogon ili pogon na sve kotače?

Fiat Croma Turbo i.e. prenosi snagu kroz FWD pogon.

Koliki je obujam motora Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. ima motor obujma 1,995 cm³ s 4 cilindara.

Koliki je okretni moment Fiat Croma Turbo i.e.?

Fiat Croma Turbo i.e. razvija 235 Nm okretnog momenta.

Kada je Fiat Croma Turbo i.e. predstavljen?

Fiat Croma Turbo i.e. predstavljen je 1986.

Sljedeći korak

Odabrali ste Fiat Croma?

Prije nego što potpišete, provjerite konkretan automobil: oštećenja, stvarnu kilometražu, vlasnike, pravni status.

Provjeri povijest VIN-a →
Partnerska poveznica · izvješće od 14 €