Főoldal/Audi/A4/A4 B9 (2015-2019)/Audi A4 1.4 TFSI sport
Audi · A4 · A4 B9 (2015-2019)

Audi A4 1.4 TFSI sport

3.15-bőlCars-Data.com Score

2388 Sedan Petrol modell közül a legjobb 32%-ban ebben az árkategóriában.

SzedánBenzinAutomataFWDÉv 2015B
150
Lóerő · 110 kW
8.5s
0–100 km/h
210
km/h végső sebesség
5.1
l/100 km
16 518 900 Ft
Listaár bevezetéskor · 2015

A Audi A4 1.4 TFSI sport egy szedán benzinmotorral amely 150 LE-t (110 kW) teljesít.

Frissítve 2026. aug. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Audi A4 1.4 TFSI sport egy pillantásra

Menetteljesítmény

8,5 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 210 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 5,1 l/100 km vegyes, 117 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2015-ben mutatták be a Audi A4 B9 (2015-2019) generáció részeként, e generáció további 78 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Partneri link

Megveszed Audi A4? Előbb ellenőrizd a múltját.

Valós kilométeróra-állás, rejtett sérülések, lopott státusz, tulajdonosok száma — mind egy jelentésben.

Valós kmSérülésekLopás / zálogjog
17 karakter · jelentés 14€-tól · eredmény ~2 percen belül
Gyors válaszok
Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport motorteljestítménye?

A Audi A4 1.4 TFSI sport 150 LE (110 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Audi A4 1.4 TFSI sport 0-ról 100 km/h-ra?

A Audi A4 1.4 TFSI sport 8.5 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport végsebesssége?

A Audi A4 1.4 TFSI sport végsebessége 210 km/h.

Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport üzemanyag-fogyasztása?

A Audi A4 1.4 TFSI sport kombinált üzemanyag-fogyasztása 5.1 l/100 km.

Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport CO₂-kibocsátása?

A Audi A4 1.4 TFSI sport 117 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a Audi A4 1.4 TFSI sport?

A Audi A4 1.4 TFSI sport Automata váltóval van felszerelve.

A Audi A4 1.4 TFSI sport első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Audi A4 1.4 TFSI sport FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport motorának hengerűrtartalma?

A Audi A4 1.4 TFSI sport motorja 1,395 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Audi A4 1.4 TFSI sport nyomatéka?

A Audi A4 1.4 TFSI sport 250 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Audi A4 1.4 TFSI sport-t?

A Audi A4 1.4 TFSI sport-t 2015-ben mutatták be.

Következő lépés

Megvan a Audi A4?

Aláírás előtt ellenőrizd a valódi autót: sérülések, valós kilométeróra-állás, tulajdonosok, jogi státusz.

VIN-előzmények ellenőrzése →
Partneri link · jelentés 14€-tól
Kapcsolódó

Egyéb változatok ebben a generációban

A generációkon át

További Audi A4 generációk