Főoldal/Honda/Civic/Civic (2012-2015)/Honda Civic 1.8 Comfort
Honda · Civic · Civic (2012-2015)

Honda Civic 1.8 Comfort

3.65-bőlCars-Data Score

3925 Hatchback Petrol modell közül a legjobb 9%-ban ebben az árkategóriában.

FerdehátúBenzinManuálisFWDÉv 2012E
142
Lóerő · 104 kW
9.1s
0–100 km/h
215
km/h végső sebesség
5.8
l/100 km

A Honda Civic 1.8 Comfort egy ferdehátú benzinmotorral amely 142 LE-t (104 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

9,1 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 215 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 5,8 l/100 km vegyes, 137 g/km CO₂-kibocsátás.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2012-ben mutatták be a Honda Civic (2012-2015) generáció részeként, e generáció további 31 változata mellett.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort motorteljestítménye?

A Honda Civic 1.8 Comfort 142 LE (104 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Honda Civic 1.8 Comfort 0-ról 100 km/h-ra?

A Honda Civic 1.8 Comfort 9.1 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort végsebesssége?

A Honda Civic 1.8 Comfort végsebessége 215 km/h.

Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort üzemanyag-fogyasztása?

A Honda Civic 1.8 Comfort kombinált üzemanyag-fogyasztása 5.8 l/100 km.

Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort CO₂-kibocsátása?

A Honda Civic 1.8 Comfort 137 g/km CO₂-t bocsát ki.

Milyen váltóval van felszerelve a Honda Civic 1.8 Comfort?

A Honda Civic 1.8 Comfort Manuális váltóval van felszerelve.

A Honda Civic 1.8 Comfort első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Honda Civic 1.8 Comfort FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort motorának hengerűrtartalma?

A Honda Civic 1.8 Comfort motorja 1,798 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Honda Civic 1.8 Comfort nyomatéka?

A Honda Civic 1.8 Comfort 174 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Honda Civic 1.8 Comfort-t?

A Honda Civic 1.8 Comfort-t 2012-ben mutatták be.

Kapcsolódó

Egyéb változatok ebben a generációban

A generációkon át

További Honda Civic generációk