Főoldal/Hyundai/Lantra/Lantra (1991-1993)/Hyundai Lantra 1.8i GT
Hyundai · Lantra · Lantra (1991-1993)

Hyundai Lantra 1.8i GT

3.05-bőlCars-Data Score

2389 Sedan Petrol modell közül a legjobb 35%-ban ebben az árkategóriában.

SzedánBenzinManuálisFWDÉv 1993
126
Lóerő · 93 kW
10.0s
0–100 km/h
189
km/h végső sebesség
8.7
l/100 km

A Hyundai Lantra 1.8i GT egy szedán benzinmotorral amely 126 LE-t (93 kW) teljesít.

Frissítve 2026. jún. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Menetteljesítmény

10 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 189 km/h. A meghajtás elsőkerék-hajtás manuális váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A fogyasztás 8,7 l/100 km vegyes.

Generáció és történet

Ezt a változatot 1993-ben mutatták be a Hyundai Lantra (1991-1993) generáció részeként, e generáció további 4 változata mellett. Ez a generáció legerősebb és leggyorsabban gyorsuló változata.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Gyors válaszok
Mekkora a Hyundai Lantra 1.8i GT motorteljestítménye?

A Hyundai Lantra 1.8i GT 126 LE (93 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Hyundai Lantra 1.8i GT 0-ról 100 km/h-ra?

A Hyundai Lantra 1.8i GT 10.0 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Hyundai Lantra 1.8i GT végsebesssége?

A Hyundai Lantra 1.8i GT végsebessége 189 km/h.

Mekkora a Hyundai Lantra 1.8i GT üzemanyag-fogyasztása?

A Hyundai Lantra 1.8i GT kombinált üzemanyag-fogyasztása 8.7 l/100 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Hyundai Lantra 1.8i GT?

A Hyundai Lantra 1.8i GT Manuális váltóval van felszerelve.

A Hyundai Lantra 1.8i GT első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Hyundai Lantra 1.8i GT FWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Hyundai Lantra 1.8i GT motorának hengerűrtartalma?

A Hyundai Lantra 1.8i GT motorja 1,836 cm³, 4 hengerrel.

Mekkora a Hyundai Lantra 1.8i GT nyomatéka?

A Hyundai Lantra 1.8i GT 161 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Hyundai Lantra 1.8i GT-t?

A Hyundai Lantra 1.8i GT-t 1993-ben mutatták be.