Főoldal/Leapmotor/B05/B05 BEV (2026-)/Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life
Leapmotor · B05 · B05 BEV (2026-)

Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life

FerdehátúElektromosAutomataRWDÉv 2026A
218
Lóerő · 160 kW
6.7s
0–100 km/h
170
km/h végső sebesség
482
km Hatótáv
11 060 000 Ft
Listaár bevezetéskor · 2026

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life egy ferdehátú elektromos hajtással amely 218 LE-t (160 kW) teljesít.

Frissítve 2026. aug. · Az adatokat a Cars-Data.com gondozza

Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life egy pillantásra

Menetteljesítmény

6,7 s alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra, végsebessége 170 km/h. A meghajtás hátsókerék-hajtás automata váltón keresztül.

Fogyasztás és hatótáv

A 67.1kWh ProMax Life 482 km hatótávot kínál, 65 kWh akkumulátor-kapacitással.

Generáció és történet

Ezt a változatot 2026-ben mutatták be a Leapmotor B05 BEV (2026-) generáció részeként, e generáció egyetlen indexelt változataként.

A teljes műszaki adatlap — hengerűrtartalom, váltótípus, méretek, tömeg és korabeli listaár — a specifikációs oldalon érhető el.

Partneri link

Megveszed Leapmotor B05? Előbb ellenőrizd a múltját.

Valós kilométeróra-állás, rejtett sérülések, lopott státusz, tulajdonosok száma — mind egy jelentésben.

Valós kmSérülésekLopás / zálogjog
17 karakter · jelentés 14€-tól · eredmény ~2 percen belül
Gyors válaszok
Mekkora a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life motorteljestítménye?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life 218 LE (160 kW) teljestítményt nyújt.

Milyen gyorsan gyorsul a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life 0-ról 100 km/h-ra?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life 6.7 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra.

Mekkora a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life végsebesssége?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life végsebessége 170 km/h.

Mekkora a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life elektromos hatótávolssága?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life elektromos hatótávolssága 482 km.

Milyen váltóval van felszerelve a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life Automata váltóval van felszerelve.

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life első, hátsó vagy összkerékhajtású?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life RWD hajtáson keresztül továbbítja a teljesítményt.

Mekkora a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life nyomatéka?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life 240 Nm nyomatékot produkál.

Mikor mutatták be a Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life-t?

A Leapmotor B05 67.1kWh ProMax Life-t 2026-ben mutatták be.

Következő lépés

Megvan a Leapmotor B05?

Aláírás előtt ellenőrizd a valódi autót: sérülések, valós kilométeróra-állás, tulajdonosok, jogi státusz.

VIN-előzmények ellenőrzése →
Partneri link · jelentés 14€-tól
Kapcsolódó

Egyéb változatok ebben a generációban