Domov/Audi/TT/TT Coupe/Audi TT Coupé 3.2 quattro
Audi · TT · TT Coupe

Audi TT Coupé 3.2 quattro

2.2z 5Cars-Data.com Score

Top 81% z 604 modelov Coupe Petrol v tejto cenovej kategórii.

KupéBenzínManuálnaAWDRok 2004G
250
Konské sily · 184 kW
6.3s
0–100 km/h
250
km/h najvyššia rýchlosť
10.6
l/100 km
55 090 €
Katalógová cena pri uvedení · 2004

Audi TT Coupé 3.2 quattro je kupé s benzínovým motorom s výkonom 250 k (184 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Audi TT Coupé 3.2 quattro v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 6,3 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 250 km/h. Vozidlo má pohon všetkých kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 10,6 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 254 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2004 v rámci generácie Audi TT Coupe, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 16). Je to najvýkonnejšia verzia tejto generácie.

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Audi TT? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro dosahuje výkon 250 k (184 kW).

Ako rýchlo Audi TT Coupé 3.2 quattro zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Audi TT Coupé 3.2 quattro zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 6.3 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Najvyššia rýchlosť Audi TT Coupé 3.2 quattro je 250 km/h.

Aká je spotreba paliva Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro má kombinovanú spotrebu paliva 10.6 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro produkuje 254 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Audi TT Coupé 3.2 quattro pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Audi TT Coupé 3.2 quattro prenáša výkon cez pohon AWD.

Aký je objem motora Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro má motor s objemom 3,189 cm³ a 6 valcami.

Aký je krútiaci moment Audi TT Coupé 3.2 quattro?

Audi TT Coupé 3.2 quattro produkuje 320 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Audi TT Coupé 3.2 quattro predstavený?

Audi TT Coupé 3.2 quattro bol predstavený v roku 2004.

Ďalší krok

Vybrali ste si Audi TT?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €