BMW · 3-serie · 3-serie Convertible

BMW 3-serie 325d Cabrio

2.4z 5Cars-Data.com Score

Top 67% z 135 modelov Convertible Diesel v tejto cenovej kategórii.

KabrioletDieselManuálnaRWDRok 2007G
197
Konské sily · 145 kW
7.9s
0–100 km/h
235
km/h najvyššia rýchlosť
6.2
l/100 km
60 585 €
Katalógová cena pri uvedení · 2007

BMW 3-serie 325d Cabrio je kabriolet s naftovým motorom s výkonom 197 k (145 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

BMW 3-serie 325d Cabrio v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 7,9 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 235 km/h. Vozidlo má pohon zadných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 6,2 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 164 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2007 v rámci generácie BMW 3-serie Convertible, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 46).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto BMW 3-serie? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio dosahuje výkon 197 k (145 kW).

Ako rýchlo BMW 3-serie 325d Cabrio zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

BMW 3-serie 325d Cabrio zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 7.9 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť BMW 3-serie 325d Cabrio?

Najvyššia rýchlosť BMW 3-serie 325d Cabrio je 235 km/h.

Aká je spotreba paliva BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio má kombinovanú spotrebu paliva 6.2 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio produkuje 164 g/km CO₂.

Akú prevodovku má BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má BMW 3-serie 325d Cabrio pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

BMW 3-serie 325d Cabrio prenáša výkon cez pohon RWD.

Aký je objem motora BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio má motor s objemom 2,993 cm³ a 6 valcami.

Aký je krútiaci moment BMW 3-serie 325d Cabrio?

BMW 3-serie 325d Cabrio produkuje 400 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol BMW 3-serie 325d Cabrio predstavený?

BMW 3-serie 325d Cabrio bol predstavený v roku 2007.

Ďalší krok

Vybrali ste si BMW 3-serie?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Súvisiace

Ďalšie verzie v tejto generácii