BMW · Rad 3 · 3-serie

BMW Rad 3 316

2.0z 5Cars-Data.com Score

Top 84% z 2 315 modelov Sedan Petrol v tejto cenovej kategórii.

SedanBenzínManuálnaRWDRok 1977
90
Konské sily · 66 kW
13.8s
0–100 km/h
160
km/h najvyššia rýchlosť
-
l/100 km

BMW Rad 3 316 je sedan s benzínovým motorom s výkonom 90 k (66 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

BMW Rad 3 316 v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 13,8 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 160 km/h. Vozidlo má pohon zadných kolies s manuálnou prevodovkou.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 1977 v rámci generácie BMW 3-serie, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 5).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto BMW Rad 3? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora BMW Rad 3 316?

BMW Rad 3 316 dosahuje výkon 90 k (66 kW).

Ako rýchlo BMW Rad 3 316 zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

BMW Rad 3 316 zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 13.8 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť BMW Rad 3 316?

Najvyššia rýchlosť BMW Rad 3 316 je 160 km/h.

Akú prevodovku má BMW Rad 3 316?

BMW Rad 3 316 je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má BMW Rad 3 316 pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

BMW Rad 3 316 prenáša výkon cez pohon RWD.

Aký je objem motora BMW Rad 3 316?

BMW Rad 3 316 má motor s objemom 1,573 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment BMW Rad 3 316?

BMW Rad 3 316 produkuje 125 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol BMW Rad 3 316 predstavený?

BMW Rad 3 316 bol predstavený v roku 1977.

Ďalší krok

Vybrali ste si BMW Rad 3?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €