BMW · Rad 7 · Rad 7 Facelift 2019 (2019-2022)

BMW Rad 7 740i

2.5z 5Cars-Data.com Score

Top 54% z 60 modelov Sedan Mild Hybrid v tejto cenovej kategórii.

SedanMild-hybridAutomatickáRWDRok 2019E
340
Konské sily · 250 kW
5.5s
0–100 km/h
250
km/h najvyššia rýchlosť
7.0
l/100 km
121 520 €
Katalógová cena pri uvedení · 2019

BMW Rad 7 740i je sedan s výkonom 340 k (250 kW).

Aktualizované 9/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

BMW Rad 7 740i v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 5,5 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 250 km/h. Vozidlo má pohon zadných kolies s automatickou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 7 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 161 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2019 v rámci generácie BMW Rad 7 Facelift 2019 (2019-2022), popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 22).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto BMW Rad 7? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i dosahuje výkon 340 k (250 kW).

Ako rýchlo BMW Rad 7 740i zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

BMW Rad 7 740i zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 5.5 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť BMW Rad 7 740i?

Najvyššia rýchlosť BMW Rad 7 740i je 250 km/h.

Aká je spotreba paliva BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i má kombinovanú spotrebu paliva 7.0 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i produkuje 161 g/km CO₂.

Akú prevodovku má BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i je vybavený prevodovkou Automatická.

Má BMW Rad 7 740i pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

BMW Rad 7 740i prenáša výkon cez pohon RWD.

Aký je objem motora BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i má motor s objemom 2,998 cm³ a 6 valcami.

Aký je krútiaci moment BMW Rad 7 740i?

BMW Rad 7 740i produkuje 450 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol BMW Rad 7 740i predstavený?

BMW Rad 7 740i bol predstavený v roku 2019.

Ďalší krok

Vybrali ste si BMW Rad 7?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €