Domov/Daewoo/Tacuma/Tacuma/Daewoo Tacuma 1.6 Style
Daewoo · Tacuma · Tacuma

Daewoo Tacuma 1.6 Style

1.7z 5Cars-Data.com Score

Top 94% z 834 modelov MPV Petrol v tejto cenovej kategórii.

MPVBenzínManuálnaFWDRok 2004G
105
Konské sily · 77 kW
12.2s
0–100 km/h
167
km/h najvyššia rýchlosť
8.3
l/100 km
22 495 €
Katalógová cena pri uvedení · 2004

Daewoo Tacuma 1.6 Style je mpv s benzínovým motorom s výkonom 105 k (77 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Daewoo Tacuma 1.6 Style v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 12,2 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 167 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 8,3 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 208 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2004 v rámci generácie Daewoo Tacuma, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 3).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Daewoo Tacuma? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style dosahuje výkon 105 k (77 kW).

Ako rýchlo Daewoo Tacuma 1.6 Style zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Daewoo Tacuma 1.6 Style zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 12.2 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Najvyššia rýchlosť Daewoo Tacuma 1.6 Style je 167 km/h.

Aká je spotreba paliva Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style má kombinovanú spotrebu paliva 8.3 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style produkuje 208 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Daewoo Tacuma 1.6 Style pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Daewoo Tacuma 1.6 Style prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style má motor s objemom 1,598 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment Daewoo Tacuma 1.6 Style?

Daewoo Tacuma 1.6 Style produkuje 142 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Daewoo Tacuma 1.6 Style predstavený?

Daewoo Tacuma 1.6 Style bol predstavený v roku 2004.

Ďalší krok

Vybrali ste si Daewoo Tacuma?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Naprieč generáciami

Ďalšie generácie Daewoo Tacuma