Domov/Ford/Fiesta/Fiesta/Ford Fiesta 950 Bravo
Ford · Fiesta · Fiesta

Ford Fiesta 950 Bravo

1.4z 5Cars-Data.com Score

Top 99% z 3 925 modelov Hatchback Petrol v tejto cenovej kategórii.

HatchbackBenzínManuálnaFWDRok 1981
45
Konské sily · 33 kW
17.6s
0–100 km/h
137
km/h najvyššia rýchlosť
7.5
l/100 km
7 069 €
Katalógová cena pri uvedení · 1981

Ford Fiesta 950 Bravo je hatchback s benzínovým motorom s výkonom 45 k (33 kW).

Aktualizované 6/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Ford Fiesta 950 Bravo v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 17,6 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 137 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 7,5 l/100 km v kombinovanom cykle.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 1981 v rámci generácie Ford Fiesta, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 17).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Ford Fiesta? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Ford Fiesta 950 Bravo?

Ford Fiesta 950 Bravo dosahuje výkon 45 k (33 kW).

Ako rýchlo Ford Fiesta 950 Bravo zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Ford Fiesta 950 Bravo zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 17.6 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Ford Fiesta 950 Bravo?

Najvyššia rýchlosť Ford Fiesta 950 Bravo je 137 km/h.

Aká je spotreba paliva Ford Fiesta 950 Bravo?

Ford Fiesta 950 Bravo má kombinovanú spotrebu paliva 7.5 l/100 km.

Akú prevodovku má Ford Fiesta 950 Bravo?

Ford Fiesta 950 Bravo je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Ford Fiesta 950 Bravo pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Ford Fiesta 950 Bravo prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Ford Fiesta 950 Bravo?

Ford Fiesta 950 Bravo má motor s objemom 957 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment Ford Fiesta 950 Bravo?

Ford Fiesta 950 Bravo produkuje 65 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Ford Fiesta 950 Bravo predstavený?

Ford Fiesta 950 Bravo bol predstavený v roku 1981.

Ďalší krok

Vybrali ste si Ford Fiesta?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €