Domov/Opel/Meriva/Meriva/Opel Meriva 1.7 CDTI Edition
Opel · Meriva · Meriva

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition

3.0z 5Cars-Data.com Score

Top 35% z 632 modelov MPV Diesel v tejto cenovej kategórii.

MPVDieselManuálnaFWDRok 2009G
100
Konské sily · 74 kW
12.8s
0–100 km/h
180
km/h najvyššia rýchlosť
5.2
l/100 km
24 045 €
Katalógová cena pri uvedení · 2009

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition je mpv s naftovým motorom s výkonom 100 k (74 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 12,8 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 180 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 5,2 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 146 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2009 v rámci generácie Opel Meriva, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 33).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Opel Meriva? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition dosahuje výkon 100 k (74 kW).

Ako rýchlo Opel Meriva 1.7 CDTI Edition zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 12.8 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Najvyššia rýchlosť Opel Meriva 1.7 CDTI Edition je 180 km/h.

Aká je spotreba paliva Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition má kombinovanú spotrebu paliva 5.2 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition produkuje 146 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Opel Meriva 1.7 CDTI Edition pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition má motor s objemom 1,686 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment Opel Meriva 1.7 CDTI Edition?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition produkuje 240 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Opel Meriva 1.7 CDTI Edition predstavený?

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition bol predstavený v roku 2009.

Ďalší krok

Vybrali ste si Opel Meriva?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €