Domov/Seat/Altea/Altea/Seat Altea 1.4 TSI Sport
Seat · Altea · Altea

Seat Altea 1.4 TSI Sport

3.6z 5Cars-Data.com Score

Top 12% z 833 modelov MPV Petrol v tejto cenovej kategórii.

MPVBenzínManuálnaFWDRok 2009F
125
Konské sily · 92 kW
10.3s
0–100 km/h
194
km/h najvyššia rýchlosť
6.4
l/100 km
23 695 €
Katalógová cena pri uvedení · 2009

Seat Altea 1.4 TSI Sport je mpv s benzínovým motorom s výkonom 125 k (92 kW).

Aktualizované 6/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Seat Altea 1.4 TSI Sport v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 10,3 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 194 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 6,4 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 152 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2009 v rámci generácie Seat Altea, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 73).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Seat Altea? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport dosahuje výkon 125 k (92 kW).

Ako rýchlo Seat Altea 1.4 TSI Sport zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Seat Altea 1.4 TSI Sport zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 10.3 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Najvyššia rýchlosť Seat Altea 1.4 TSI Sport je 194 km/h.

Aká je spotreba paliva Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport má kombinovanú spotrebu paliva 6.4 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport produkuje 152 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Seat Altea 1.4 TSI Sport pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Seat Altea 1.4 TSI Sport prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport má motor s objemom 1,390 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment Seat Altea 1.4 TSI Sport?

Seat Altea 1.4 TSI Sport produkuje 200 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Seat Altea 1.4 TSI Sport predstavený?

Seat Altea 1.4 TSI Sport bol predstavený v roku 2009.

Ďalší krok

Vybrali ste si Seat Altea?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Súvisiace

Ďalšie verzie v tejto generácii