Domov/Toyota/Yaris Cross/Yaris Cross generácie
Technické údaje a verzie

Toyota Yaris Cross

Roky2026–dnes
KarosériaSUV
Verzie4
Motorizácie

Toyota Yaris Cross je SUV, vyrábaný 2026–dnes.

Toyota Yaris Cross 2026 suv pohľad spredu

Toyota Yaris Cross v skratke

Verzie

Táto generácia zahŕňa 4 verzie dostupných v palivách Benzín, s výkonom až do 91 k.

Výkony

Najrýchlejšia verzia v tejto generácii dosiahne 100 km/h za 10,7 sekúnd. Všetky verzie v tejto generácii používajú pohon FWD. Toyota Yaris Cross Hybrid 130 GR Sport vedie túto generáciu podľa výkonu.

Vyberte verziu nižšie a porovnajte kompletné technické údaje, alebo použite filter paliva na zúženie zoznamu podľa typu pohonu.

Rýchle odpovede

Aký typ karosérie má Toyota Yaris Cross?

Toyota Yaris Cross je SUV. Všetkých 4 verzie v tejto generácii má rovnakú konfiguráciu karosérie. Kompletné technické údaje vrátane rozmerov, hmotnosti a objemu batožinového priestoru sú uvedené na stránke každej verzie.

Koľko verzií má Toyota Yaris Cross?

Toyota Yaris Cross má 4 verzie, pričom každá predstavuje odlišnú kombináciu výkonu motora, typu prevodovky a úrovne výbavy. Prehliadnite si tabuľku nižšie a porovnajte výkon, zrýchlenie a spotrebu naprieč všetkými technickými údajmi.

V ktorých rokoch sa vyrábal Toyota Yaris Cross?

Toyota Yaris Cross sa vyrábal 2026–dnes. Počas tejto výroby sa model ponúkal s viacerými motorizáciami a konfiguráciami pohonu. Všetky verzie z tohto obdobia zostávajú zindexované s pôvodnými technickými údajmi výrobcu.

Aké druhy paliva sú dostupné pre Toyota Yaris Cross?

Toyota Yaris Cross je dostupný v palivách Benzín. Každá palivová verzia má vlastné hodnotenie spotreby, emisie CO₂ a hodnoty výkonu. Použite filter paliva vyššie na zúženie zoznamu podľa typu pohonu.

Je Toyota Yaris Cross dostupný ako diesel?

Nie. V tejto generácii sa Toyota Yaris Cross ponúka len v Benzín; žiadna naftová verzia nie je evidovaná.