Domov/Toyota/Yaris/Yaris/Toyota Yaris GRMN
Toyota · Yaris · Yaris

Toyota Yaris GRMN

2.8z 5Cars-Data.com Score

Top 54% z 4 027 modelov Hatchback Petrol v tejto cenovej kategórii.

HatchbackBenzínManuálnaFWDRok 2018G
212
Konské sily · 156 kW
6.3s
0–100 km/h
230
km/h najvyššia rýchlosť
7.5
l/100 km
45 000 €
Katalógová cena pri uvedení · 2018

Toyota Yaris GRMN je hatchback s benzínovým motorom s výkonom 212 k (156 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Toyota Yaris GRMN v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 6,3 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 230 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 7,5 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 170 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2018 v rámci generácie Toyota Yaris, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 5). Je to najvýkonnejšia verzia tejto generácie s najrýchlejším zrýchlením.

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Toyota Yaris? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN dosahuje výkon 212 k (156 kW).

Ako rýchlo Toyota Yaris GRMN zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Toyota Yaris GRMN zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 6.3 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Toyota Yaris GRMN?

Najvyššia rýchlosť Toyota Yaris GRMN je 230 km/h.

Aká je spotreba paliva Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN má kombinovanú spotrebu paliva 7.5 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN produkuje 170 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Toyota Yaris GRMN pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Toyota Yaris GRMN prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN má motor s objemom 1,798 cm³ a 4 valcami.

Aký je krútiaci moment Toyota Yaris GRMN?

Toyota Yaris GRMN produkuje 249 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Toyota Yaris GRMN predstavený?

Toyota Yaris GRMN bol predstavený v roku 2018.

Ďalší krok

Vybrali ste si Toyota Yaris?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €