Domov/Nissan/Leaf/Leaf/Nissan Leaf 52kWh Engage Plus
Nissan · Leaf · Leaf

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus

SUVElektromobilAutomatickáFWDRok 2026A
177
Konské sily · 130 kW
8.3s
0–100 km/h
160
km/h najvyššia rýchlosť
445
km Dojazd
36 900 €
Katalógová cena pri uvedení · 2026

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus je suv s elektrickým pohonom s výkonom 177 k (130 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 8,3 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 160 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s automatickou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

52kWh Engage Plus ponúka dojazd 445 km, kapacitu batérie 52,9 kWh.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2026 v rámci generácie Nissan Leaf, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 8).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Nissan Leaf? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Nissan Leaf 52kWh Engage Plus?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus dosahuje výkon 177 k (130 kW).

Ako rýchlo Nissan Leaf 52kWh Engage Plus zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 8.3 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Nissan Leaf 52kWh Engage Plus?

Najvyššia rýchlosť Nissan Leaf 52kWh Engage Plus je 160 km/h.

Aký je elektrický dojazd Nissan Leaf 52kWh Engage Plus?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus má elektrický dojazd 445 km.

Akú prevodovku má Nissan Leaf 52kWh Engage Plus?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus je vybavený prevodovkou Automatická.

Má Nissan Leaf 52kWh Engage Plus pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je krútiaci moment Nissan Leaf 52kWh Engage Plus?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus produkuje 345 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Nissan Leaf 52kWh Engage Plus predstavený?

Nissan Leaf 52kWh Engage Plus bol predstavený v roku 2026.

Ďalší krok

Vybrali ste si Nissan Leaf?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Naprieč generáciami

Ďalšie generácie Nissan Leaf