Domov/Renault/Clio/Clio/Renault Clio TCe 90 Dynamique
Renault · Clio · Clio

Renault Clio TCe 90 Dynamique

3.3z 5Cars-Data.com Score

Top 21% z 4 027 modelov Hatchback Petrol v tejto cenovej kategórii.

HatchbackBenzínManuálnaFWDRok 2012C
90
Konské sily · 66 kW
12.2s
0–100 km/h
182
km/h najvyššia rýchlosť
4.5
l/100 km
17 290 €
Katalógová cena pri uvedení · 2012

Renault Clio TCe 90 Dynamique je hatchback s benzínovým motorom s výkonom 90 k (66 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Renault Clio TCe 90 Dynamique v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 12,2 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 182 km/h. Vozidlo má pohon predných kolies s manuálnou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

Spotreba sa pohybuje na 4,5 l/100 km v kombinovanom cykle, emisie CO₂ 104 g/km.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2012 v rámci generácie Renault Clio, popri ostatných verziách tejto generácie (spolu 34).

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Renault Clio? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique dosahuje výkon 90 k (66 kW).

Ako rýchlo Renault Clio TCe 90 Dynamique zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Renault Clio TCe 90 Dynamique zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 12.2 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Najvyššia rýchlosť Renault Clio TCe 90 Dynamique je 182 km/h.

Aká je spotreba paliva Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique má kombinovanú spotrebu paliva 4.5 l/100 km.

Aké sú emisie CO₂ Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique produkuje 104 g/km CO₂.

Akú prevodovku má Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique je vybavený prevodovkou Manuálna.

Má Renault Clio TCe 90 Dynamique pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Renault Clio TCe 90 Dynamique prenáša výkon cez pohon FWD.

Aký je objem motora Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique má motor s objemom 898 cm³ a 3 valcami.

Aký je krútiaci moment Renault Clio TCe 90 Dynamique?

Renault Clio TCe 90 Dynamique produkuje 135 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Renault Clio TCe 90 Dynamique predstavený?

Renault Clio TCe 90 Dynamique bol predstavený v roku 2012.

Ďalší krok

Vybrali ste si Renault Clio?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Súvisiace

Ďalšie verzie v tejto generácii