Domov/Tesla/Model S/Model S/Tesla Model S AWD
Tesla · Model S · Model S

Tesla Model S AWD

3.5z 5Cars-Data.com Score

Top 1% z 135 modelov Hatchback Electric v tejto cenovej kategórii.

HatchbackElektromobilAutomatickáAWDRok 2025A
685
Konské sily · 504 kW
3.2s
0–100 km/h
240
km/h najvyššia rýchlosť
744
km Dojazd
109 990 €
Katalógová cena pri uvedení · 2025

Tesla Model S AWD je hatchback s elektrickým pohonom s výkonom 685 k (504 kW).

Aktualizované 8/2026 · Dáta spravované Cars-Data.com

Tesla Model S AWD v skratke

Výkony

Zrýchli z 0 na 100 km/h za 3,2 s a dosahuje najvyššiu rýchlosť 240 km/h. Vozidlo má pohon všetkých kolies s automatickou prevodovkou.

Spotreba a dojazd

AWD ponúka dojazd 744 km, kapacitu batérie 95 kWh.

Generácie a história

Táto verzia bola predstavená v roku 2025 v rámci generácie Tesla Model S, ako jediná indexovaná verzia tejto generácie.

Kompletné technické údaje — objem motora, typ prevodovky, rozmery, hmotnosť a historická katalógová cena — nájdete na stránke so špecifikáciami.

Affiliate odkaz

Kupujete toto Tesla Model S? Najprv skontrolujte jeho históriu.

Skutočný počet kilometrov, skryté poškodenia, stav odcudzenia/zálohu, počet majiteľov — všetko v jednej správe.

Skutočný nájazdPoškodenieOdcudzenie / záloh
17 znakov · správa od 14 € · výsledok do ~2 min
Rýchle odpovede
Aký je výkon motora Tesla Model S AWD?

Tesla Model S AWD dosahuje výkon 685 k (504 kW).

Ako rýchlo Tesla Model S AWD zrýchľuje z 0 na 100 km/h?

Tesla Model S AWD zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 3.2 sekúnd.

Aká je najvyššia rýchlosť Tesla Model S AWD?

Najvyššia rýchlosť Tesla Model S AWD je 240 km/h.

Aký je elektrický dojazd Tesla Model S AWD?

Tesla Model S AWD má elektrický dojazd 744 km.

Akú prevodovku má Tesla Model S AWD?

Tesla Model S AWD je vybavený prevodovkou Automatická.

Má Tesla Model S AWD pohon predných, zadných alebo všetkých kolies?

Tesla Model S AWD prenáša výkon cez pohon AWD.

Aký je krútiaci moment Tesla Model S AWD?

Tesla Model S AWD produkuje 755 Nm krútiaceho momentu.

Kedy bol Tesla Model S AWD predstavený?

Tesla Model S AWD bol predstavený v roku 2025.

Ďalší krok

Vybrali ste si Tesla Model S?

Skôr ako podpíšete, skontrolujte konkrétne auto: poškodenie, skutočný nájazd, majiteľov, právny stav.

Skontrolovať históriu VIN →
Affiliate odkaz · správa od 14 €
Súvisiace

Ďalšie verzie v tejto generácii